¦Головна¦ ¦Мій профіль¦ ¦Реєстрація¦ ¦Вхід¦ ¦Вихід¦Сьогодні 22.09.2019 , НеділяВи увійшли як Гість
Меню сайту
Категорії розділу
Навчальний процес
Виховна діяльність
Методична робота
Соціально-психологічий супровід
Учнівське самоврядування
Батьківська сторінка
Профспілка інформує
Оголошення
Веб-ресурси школи
Наше опитування
Оцініть новий дизайн сайту
Всего ответов: 62
Освітні сайти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сайт існує
Дизайн оновлено
:-)
Головна » 2015 » Листопад » 14 » І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
19:14
І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
Предметна олімпіада  - це вид інтелектуального змагання між учнями, яке допомагає розвинути дух суперництва, урізноманітнити навчальний процес, опанувати більше, ніж шкільні підручники.
У період осінніх канікул свої знання мали змогу продемонструвати і учні Новоселицького районного ліцею, які активно приймали участь у І етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Після перевірки робіт та підведення підсумків журі визначило переможців, які будуть представляти навчальний заклад у ІІ (районному) етапі:




Українська мова                                  Румунська мова та література                               Англійська мова
1. Марко Емма 7 клас                           1. Чачча Алесандро 7 клас                                   1. Бринзила Валерія  8 клас  
2. Бринзила Валерія 8 клас                  2. Мельник Катерина 9 клас                                 2. Грішка Валерій   9 клас
3. Бринзила Кристина 9 клас                3. Гузун Доріца 10 клас                                         3. Гнатюк Марія  10 клас
4. Гузун Доріца 10 клас                                                                                                        4. Попова Ноємінь 11 клас
5. Попова Ноємінь 11 клас
 
Французька мова                                          Історія                                                               Фізика
1. Рус Юлія  9 клас                                1. Бринзила Валерія  8 клас                                    1. Саука Данієла 8 клас
2. Гузун Доріца  10 клас                        2. Чубрей Каріна  9 клас                                          2. Єнакій Георгій 9 клас
3. Каліструк Юлія  11 клас                    3. Бойко Марія  9 клас                                              3. Гузун Доріца 10 клас
                                                               4. Нікітін Юрій  10 клас                                             4. Галак Інна11 клас  
                                                               5. Скицько Іван 10 клас
                                                               6. Попова Ноємінь 11 клас

Астрономія                                                      Хімія                                                                Біологія
1. Гузун Доріца 10 клас                         1. Стадлер Карина 8 клас                                       1. Стадлер Каріна 8клас
2. Довгнюк Валентина 11 клас              2. Єнакій Георгій 9 клас                                          2. Дирда Адріан 9 клас
                                                               3. Штефанеса Ірина 10 клас                                   3. Гнатюк Марія 10 клас
                                                               4. Галак Інна 11 клас                                               4. Тома Іон-Кетелін 11 клас 

Екологія                                                         Географія                                                           Інформатика                           

1. Тома Іон-Кетелін 11 клас                 1. Саука Данієла 8 клас                                           1. Кіріл Марін 9 клас
                                                               2. Грішка Валерій 9 клас                                         2. Нікітін Юрій 10 клас 
                                                               3. Нікітін Юрій 10 клас 

Математика                                      Інформаційні комп’ютерні технології                           Економіка    
1. Гульпак Катерина 7 клас                    1. Скицько Іван 10 клас                                     1. 
Нікітін Юрій 10 клас                 
2
. Стадлер Каріна 8 клас                        2. Галак Інна 11 клас                                         2. 
Галак Інна 11клас 
3. Грішка Валерій 9 клас
4. Штефанеса Ірина 10 клас
5. Галак Інна 11 клас 


Правознавство                                         Зарубіжна література                                         Обслуговуюча праця
1. Довганюк Марія 9 клас                       1. Бринзила Валерія 8 клас                                    1. Саргош Влада 8 клас
2. Іван 10 клас                                         2. Бойко Марія 9 клас                                             2. Агапі Олександра 9 клас
                                                                 3. Гнатюк Марія 10 клас
                                                                 4. Злей Оксана 11 клас 
Технічна праця        
Кукуряк Павло 9 клас            
   
Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у наступному етапі!!!
Категорія: Навчальний процес | Переглядів: 230 | Додав: vlasowasp
Всього коментарів: 0
avatar
Останні новини
[23.03.2017]
ВІТАЄМО! (0)
[20.03.2017]
Конкурс краси і грації «Міс Весна 2017» (0)
[20.03.2017]
День українського добровольця (0)
[20.03.2017]
Тиждень української мови (0)
[17.03.2017]
ВІТАЄМО! (0)
[06.03.2017]
“Mărțișorul – vestitorul primăverii...” (0)
[03.03.2017]
ВІТАЄМО! (0)
[23.02.2017]
Як показати підліткам, що їх цінують (0)
[22.02.2017]
«Небесна Сотня: герої не вмирають» (0)
[20.02.2017]
ВІТАЄМО! (0)
Вхід на сайт
Точна година
Святкуємо!
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Друзі сайту
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019